Beauty procedúry a kozmetológia v Košiciach

Krása a pohoda pre každú ženu

V našom útulnom centre krásy v Košiciach sa o vašu pohodu a vzhľad starostlivo postará tím odborníkov v oblasti manikúry, pedikúry, úpravy obočia, mihalníc a depilácie. Ponúkame vám nezabudnuteľné zážitky spojené s nádherným vzhľadom. Naši skúsení profesionáli sú pripravení vykonať pre vás služby najvyššej kvality, aby ste sa cítili a vyzerali úžasne. Nechajte nás oživiť vašu krásu a dopriať vám chvíle zaslúženého oddychu.

Úprava obočia a mihalníc

Náš tím odborníkov na krásu venuje osobitnú pozornosť úprave obočia a mihalníc, pretože veríme, že tieto detaily môžu definovať a zdôrazniť vašu jedinečnú krásu. S precíznym umením a najnovšími trendmi v oblasti krásy, naši špecialisti vám ponúknu individuálny prístup, ktorý zohľadní vaše tvary a preferencie. Nech už ide o precíznu úpravu obočia, vytváranie perfektných oblúkov alebo zdôrazňovanie vášho pohľadu s mihalnicami, naši odborníci vám pomôžu dosiahnuť želaný výraz a štýl, ktorý odráža vašu jedinečnosť. Vaše obočie a mihalnice sú rámom vašej tváre, a my sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť dokonalý obraz.

Obočie a mihalnice – cenník

Laminácia mihalníc

Farbenie a botox. Neodporúča sa hneď pred / po kozmetických ošetreniach tváre.

42€

90 min

Laminácia obočia

Farbenie a úprava. Neodporúča sa hneď pred / po kozmetických ošetreniach tváre.

36€

90 min

Predlžovanie rias

nový set

66€

120 min

Predlžovanie rias

doplnenie

od 30€

90 min

Farbenie a úprava obočia

Neodporúča sa hneď pred / po kozmetických ošetreniach tváre.

24€

45 min

Farbenie obočia

Neodporúča sa hneď pred / po kozmetických ošetreniach tváre.

12€

30 min

Úprava obočia

12€

20 min

Farbenie mihalníc

Neodporúča sa hneď pred / po kozmetických ošetreniach tváre.

12

30 min

Manikúra a pedikúra

V našom štúdiu krásy v Košiciach poskytujeme nadštandardnú starostlivosť o vaše ruky a nohy prostredníctvom našich špičkových služieb manikúry a pedikúry. Každý náš odborník sa venuje každej fáze procesu s maximálnou precíznosťou a oddanosťou. Manikúra nie je len o dokonale nalakovaných nechtoch, ale o vyváženom spojení elegancie a zdravého nechtového postavenia. Naše pedikúrne služby nielenže prinesú vašim nohám úľavu, ale tiež zdôraznia ich prirodzenú krásu. S použitím kvalitných produktov a moderných techník sa staráme o vaše ruky a nohy s cieľom vytvoriť úžasné výsledky, ktoré vydržia a budú vám dodávať sebavedomie a štýl. Vaše ruky a nohy si zaslúžia iba to najlepšie, a my sme tu, aby sme vám poskytli tú najkvalitnejšiu starostlivosť.

Manikúra a pedikúra TOP MASTER

Manikúra

Hĺbková manikúra.

18€

60 min

Manikúra (vlastný lak)

Zákazníčka si môže doniesť svoj vlastný lak.

20,40€

75 min

Manikúra (lak)

24€

75 min

Express manikúra

+ gél lak kamufláž

25€

120 min

Manikúra + gél lak

32€

120 min

Komplex manikúra + pedikúra + gél lak

65€

240 min

Japonská manikúra

24

90 min

Pedikúra celková (chodidlá + nechty)

25

90 min

Pedikúra + gél lak

35

120 min

Pedikúra nechtov + gél lak

30

90 min

Pedikúra chodidiel alebo nechtov

15

45 min

Gélové nechty (dlhé)

48

150 min

Gélové nechty (dlhé) – doplnenie

42

150 min

Gélové nechty (stredná dĺžka)

42

150 min

Gélové nechty (stredné) – doplnenie

36

150 min

Odstránenie gélových nechtov

15

45 min

Odstránenie gél laku

10

30 min

Manikúra a pedikúra NEW MASTER

Manikúra

12€

60 min

Express manikúra

20€

120 min

Manikúra + gél lak

25€

120 min

Predlžovanie gelových nechtov

stredné/dlhé

35/40€

150 min

Depilácia

V našom salóne vám prinášame profesionálnu depiláciu, ktorá nie je len o odstránení nežiadúcich chĺpkov, ale aj o vytváraní hladkej a jemnej pokožky bez starostí. Naši špecialisti v oblasti depilácie sa starajú o vaše pohodlie a dôveru, poskytujúc efektívne riešenia pre rôzne oblasti tela. S využitím najmodernejších depilačných metód a šetrných prípravkov zabezpečujeme, aby bol proces depilácie nielen účinný, ale aj bezbolestný. Bez ohľadu na to, či preferujete trvalé odstránenie chĺpkov alebo pružné výsledky dočasnej depilácie, sme tu, aby sme vám poskytli odborné poradenstvo a starostlivú službu, ktorá vám umožní cítiť sa sebavedomo a pohodlne vo svojej pokožke. Nechajte nás urobiť depiláciu príjemnou súčasťou vášho krásneho rituálu starostlivosti o telo.

Príďte sa skrášliť do nášho centra v Košiciach

Pripojte sa k nám v Košiciach a nechajte sa hýčkať našimi odbornými kozmetickými službami. Naše špičkové kozmetologičky vám pomôžu dosiahnuť dokonalý vzhľad a rozkvitnúť vlastnou krásou. Vaša cesta k sebavedomiu a pôsobivému vzhľadu začína práve tu u nás!