Prírodné omladenie tváre a ajurveda beauty

Omladenie tváre prirodzenými metódami a prírodnými kozmetologickými procedúrami

Kozmetológia je fascinujúce pole krásy a zdravia, ktoré spojuje vedecké poznatky s umením a starostlivosťou o pokožku a celkový vzhľad. V Rapsodia centre v Košiciach sa venujeme širokej škále úkonov týkajúcich sa kozmetológie, od starostlivosti o pleť a najnovších kozmetických trendov až po rady úkony na udržanie mladistvého vzhľadu. Radi vám pomôžeme objaviť svet krásy a zdravia, a to tak, aby ste sa cítili sebavedome a zároveň príjemne. Pripravte sa na cestu do sveta kozmetológie, kde krása a zdravie idú ruka v ruke.

Je čas na Face Gym

Tvár sa skladá z viac ako 40 svalov a tak ako cvičíme telo v posilňovni, môžeme trénovať aj svaly na tvári. Vo FaceGyme kombinujeme legendárne štúdiové tréningy na posilnenie kolagénu s oceňovanou starostlivosťou o pleť a pokročilými technologickými nástrojmi na zvýšenie hladiny kolagénu a nadvihnutie, vytvarovanie, napnutie a rozjasnenie pokožky a tvárových svalov ako nikdy predtým.

Takže, čo je cvičenie FaceGym? Naša jedinečná metodika využíva typické cvičebné pohyby, aby sa svaly tváre, precvičili, upravili a posilnili Tieto techniky spolu s našou vlastnou starostlivosťou o pleť a nástrojmi zameranými na výsledky pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu, stimulujú krvný obeh, posilňujú lymfatický systém, uvoľňujú napätie a zvyšujú obnovu buniek, čím zlepšujú celkové zdravie pokožky a svalov.

Face Gym – cenník

Face Gym – Classic

tvár – krk – dekolt . ručná masáž – guasha – myofasciálna loptička. vhodné aj pre tehotné ženy.

49€

60 min

Face Gym – EMS Express

tvár – krk . ručná masáž – EMS prístroj

38,50€

45 min

Face Gym – Lifting

tvár – krk – dekolt . ručná masáž – guasha – myofasciálna loptička – EMS prístroj

69€

75 min

Face Gym – Premium Lifting Komplex

Intenzívna liftingová procedúra, ktorá vašu pleť premení na nepoznanie. Skvelé ako príprava pleti pred dôležitou udalosťou ako je svadba, ples… liftingová masáž tváre – EMS – BMS – exkluzívne liftingové prípravky Maria Galland

149€

150 min

BMS – Biomechanická stimulácia svalov

Biomechanická stimulácia svalov podľa Nazarovovej metódy.

BMS pre mladú a elastickú tvár

Vrásky vytvorené mimickou aktivitou na pokožke tváre nie sú nič iné ako „poklesy“ vo svalovom tkanive. Biomechanická stimulácia obnovuje pumpovaciu funkciu takéhoto svalu. Vibrácia pomáha otvárať kapiláry a stimuluje prekrvenie povrchových svalov. Ich objem je doplnený vyrovnávaním existujúcich záhybov a záhybov.

Biomechanická stimulácia podporuje regeneráciu tvárových svalov, robí pokožku hustejšou, elastickou, mladou, spevňuje oválnu tvár. Výsledok možno prirovnať k chirurgickému liftingu tváre. Pre dlhodobý a udržiavateľný výsledok odporúčame absolvovať minimálne 10 procedúr a potom pre udržiavanie dlhodobého výsledku odporúčame absolvovať procedúru raz mesačne. Účinnosť tohto postupu je všeobecne uznávaná a vedecky dokázaná!

BMS – cenník

BMS – nechirurgický lifting tváre

Táto metóda omladenia tváre je založená na princípe biomechanických vibrácií, ktoré stimulujú a regenerujú tvárové svaly, obnovujú elasticitu pleti (tvár/krk/dekolt).

50€

60 min

BMS – nechirurgický lifting tváre Prémium

Táto metóda omladenia tváre je založená na princípe biomechanických vibrácií, ktoré stimulujú a regenerujú tvárové svaly, obnovujú elasticitu pleti (tvár/krk/dekolt) + špeciálna maska podľa typu pleti.

60€

90 min

Ajurvédske masáže tváre

Naša služba „Ajurvédske masáže tváre“ je zasadená do starobylého umenia ajurvédy, ktoré zdôrazňuje harmóniu tela, mysle a ducha.

Zamerané na vaše individuálne potreby

Pri každej masáži venujeme pozornosť individuálnym potrebám vašej pleti, a pomocou starostlivo vybraných ajurvédskejch olejov a techník masáže sa snažíme dosiahnuť rovnováhu a obnoviť žiarivý vzhľad vašej tváre.

Naši skúsení terapeuti majú hlboké pochopenie ajurvédy a jej jedinečných princípov, čím vytvárajú jedinečné zážitky pre našich klientov. Počas masáže nie je len pleť oslobodená od napätia a stresu, ale aj stimulovaná k prirodzenému regeneračnému procesu. Pridajte sa k nám a nechajte sa unášať vlnou pokoja a revitalizácie, kde sa naša ajurvédska masáž tváre stáva cestou k harmonickému spojeniu tela a duše. Vaša tvár si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť, a my sme tu, aby sme vám ju poskytli.

Ajurvédske masáže tváre – cenník

AJURVÉDA – BEAUTY – 3 procedúry

Ajurvédska starostlivosť o pleť môže zahŕňať ošetrenie tváre, pleťové masky a bylinné prípravky. Niektoré z týchto liekov môžu pomôcť pri liečbe kožných problémov, ako je akné, suchosť, začervenanie, pupienky atď.

70€

Bylinná masáž tváre (50 min) | Ovocná masáž tváre (50 min) | Mukhalepam (50 min)

Kozmetologické procedúry – kozmetika Maria Galland a Holly Land

Kozmetika Maria Galland Paris, vytvorená jedinečnou ženou pred 60 rokmi, každodenne nastavuje nové štandardy krásy.

Svetová kozmetológia v Košiciach

Parížsky inštitút prémiovej kozmetiky a starostlivosti Maria Galland bol založený pred 60 rokmi vynikajúcou ženou, ktorá dodnes inšpiruje tisíce žien na celom svete. Madame Maria Galland sa vďaka svojmu jedinečnému, komplexnému a individuálnemu prístupu stala inovátorkou v odvetví krásy a kozmetológie. Snívala o tom, že zastaví čas a predĺži mladosť drahého človeka v jej živote – svojej matky. Bývalá tanečnica a držiteľka titulu Miss Paris preto nastúpila na Parížsku univerzitu, vrhla sa do sveta vedy a založila si v Paríži vlastné výskumné laboratórium. Tam vznikol revolučný krém proti starnutiu č.5.

Od svojich začiatkov v Paríži v šesťdesiatych rokoch bola značka Maria Galland Paris v centre pozornosti. Madame Maria Gallan nevytvorila len kozmetickú značku, ale aj jedinečnú filozofiu krásy, ktorá pozostáva z integrovaného prístupu:

Procedúry Maria Galland – cenník

MARIA GALLAND- hydra´global – Hydratácia a vypnutie

Toto ošetrenie poskytuje zvýšenie hydratácie a okamžité nakopnutie sviežosti a energie vašej pokožky na tvári a dekolte.  Inštrumentálna štúdia*: + 36 % HYDRATÁCIA KOŽE po 1 ošetrení. – nová energia pre vašu pokožku – okamžitá hydratácia a vypnutie pleti,  viditeľná  redukcia vrások po prvom ošetrení.

108,90€

90 min

MARIA GALLAND – lift expert – Lifting pleti

Okamžite spevní a definuje kontúry tváre, vyplní a vyhladí vrásky a dodá tvári zdvihnutejší vzhľad, ktorý odhaľuje viditeľne mladšiu pokožku. 100% manuálna liftingová masáž, je kombináciou hlbokých kĺzaní, anti-agingových pohybov a intenzívneho hnetenia, vrátane hmatania a valcovania. Táto masáž okamžite zdvihne, spevní a vyplní pokožku a zároveň stimuluje bunkovú aktivitu, Po masáži relaxujte pri aplikácii liftingovej masky.

119,90

90 min

Kozmetická starostlivosť – cenník

Nechirurgický lifting tváre

táto metóda omladenia tváre je založená na princípe biomechanických vibrácií, ktoré stimulujú a regenerujú tvárové svaly, obnovujú elasticitu pleti (tvár/krk/dekolt)

50€

60 min

Nechirurgický lifting tváre Prémium

Táto metóda omladenia tváre je založená na princípe biomechanických vibrácií, ktoré stimulujú a regenerujú tvárové svaly, obnovujú elasticitu pleti (tvár/krk/dekolt) + špeciálna maska podľa typu pleti

60€

90 min

Nechirurgický lifting

Permanentka (9+1)

360€

10×60 min

Estetické tejpovanie krku

10€

40 min

Estetické tejpovanie tváre

malá zóna

5€

30 min

Estetické tejpovanie tváre

veľká zóna

8

30 min

Prístrojová hydratácia

(tvár/krk/dekolt)

40

60 min

Kombinované čistenie

50

120 min

Ultrazvukové čistenie

30

60 min

Peeling fytín

40

60 min

Liečba akné

50

120 min

Starostlivosť o pleť

masáž, maska

45

60 min

Antiage ošetrenie

50

90 min

Príďte sa skrášliť do nášho centra v Košiciach

Pripojte sa k nám v Košiciach a nechajte sa hýčkať našimi odbornými kozmetickými službami. Naše špičkové kozmetologičky vám pomôžu dosiahnuť dokonalý vzhľad a rozkvitnúť vlastnou krásou. Vaša cesta k sebavedomiu a pôsobivému vzhľadu začína práve tu u nás!