Masáže a kineziológia Košice

Oživenie tela a uvoľnenie duše

V našom masážnom centre v Košiciach sme spojili starostlivý prístup s odbornými technikami, aby sme vám priniesli širokú škálu masáží pre vaše jedinečné potreby. Od klasických relaxačných masáží, ktoré poskytujú oddych a harmonizáciu, cez Ajurvedické terapie na vyváženie energií, až po masáže s dôrazom na utlmenie bolesti a terapeutické zmiernenie. Naši skúsení terapeuti vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok spojený s hlbokým uvoľnením a obnovením pohody. V našom prostredí sa staráme o každý detail, aby sme vám umožnili odpočinok a regeneráciu. Vaša pohoda je pre nás prioritou, a tešíme sa na to, že vám poskytneme jedinečný zážitok plný starostlivosti a relaxácie.

Klasické masáže

Naša klasická masáž je viac než len relaxačný zážitok. Je to holistický prístup k obnoveniu harmónie medzi telom a dušou. S našimi skúsenými masérmi sa ponoríte do starostlivého a presného dotyku, ktorý pomáha uvoľniť napätie, zmierniť stres a zlepšiť celkovú pohodu. Naša klasická masáž kombinuje rôzne techniky, aby vytvorila jedinečný zážitok, prispôsobený vašim individuálnym potrebám. Nielenže pomáha uvoľniť svaly a zlepšiť cirkuláciu, ale tiež vám umožňuje na chvíľu úplne vypnúť a nájsť pokoj v hektickom svete. Dovolte nám, aby sme vám poskytli túto terapeutickú cestu, kde sa vaše telo a myseľ môžu ponoriť do hlbokého uvoľnenia a obnovy.

Relaxačné masáže

Naša relaxačná masáž je ako hlboký výdych pre váš unavený životný rytmus. Vo svete nekonečného zhonu si zaslúžite chvíle, ktoré sú venované len vám. Naši školení maséri používajú jemné pohyby, uvoľňujúce oleje a zážitkovú atmosféru, aby vytvorili harmonickú symfóniu relaxácie pre vaše telo a dušu. Táto masáž nie je len o fyzickom uvoľnení, ale aj o zmiernení mentálneho napätia. Pomocou jemných hmatov sa sústredíme na oblasti, kde sa napätie zhromažďuje, a postaráme sa o to, aby ste odchádzali s ľahším srdcom a pokojnou mysľou. Nechajte sa unášať vlnami relaxácie a ponorte sa do tejto terapeutickej oázy, kde váš pokoj je našou prioritou.

Ajurvedické masáže

Naša Ajurvedická masáž nie je len terapeutickým zážitkom, ale cestou k celkovému harmonickému stavu vášho tela a mysle. Táto starobylá indická metóda masáže sa zameriava na vyváženie energetických centier, známych ako „doshy“, ktoré predstavujú rôzne aspekty fyziológie a psychológie. Skúsení terapeuti využívajú teplé oleje a presné hmaty, aby stimulovali vitálne body a odstraňovali bloky energetickej nerovnováhy. Okrem uvoľnenia svalov táto masáž podporuje detoxikáciu tela, zlepšuje cirkuláciu a poskytuje hlboký pocit relaxácie. Nechajte sa unášať vôňou éterických olejov a melódiami ticha, pretože naša Ajurvedická masáž je zárukou, že vaše telo a myseľ sa prepoja v harmónii a obnovia rovnováhu životnej energie.

Masáže utlmujúce bolesť

Naša špecializovaná masáž, zameraná na utlmenie bolesti, je navrhnutá s ohľadom na vaše pohodlie a úľavu od fyzického nepohodlia. Skúsení terapeuti sú odborníkmi na identifikáciu a cielené liečenie oblastí, kde sa nachádzajú svalové napätia a bolesti. Používame kombináciu rôznych techník, vrátane hlbokej masáže tkaniva, tlakových bodov a rozťahovania, aby sme pomohli uvoľniť svalové napätie a zlepšili pohyblivosť. Teplé oleje a upokojujúce prostredie pridávajú do procesu vrstvu relaxácie. Nech už ide o chronickú bolesť, napätie z pracovného prostredia alebo svalové obtiaže po intenzívnom cvičení, naša masáž utlmuje bolesť a podporuje proces hojenia, umožňujúc vám znovu nájsť pohodu a slobodu od nepohodlia. Vaše pohodlie je našou prioritou, a my sme tu, aby sme vám poskytli úľavu, ktorú si zaslúžite.

Masáže – cenník

Anticelulitídna masáž

Profesionálna anticelulitídna masáž je technika manuálneho pôsobenia na pokožku postihnutú celulitídou intenzívnymi masážnymi hmatmi s cieľom zmeniť lokálny stav buniek, ktoré tvoria najmä tukové tkanivo. Jej účinok je zameraný na zvýšenie prietoku krvi a lymfy v oblastiach celulitídy a redukciu tukových zásob.

24€ / 48€

30 / 60 min

Bankovanie

Bankovanie je alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Medzi najdôležitejšie účinky bankovania patrí prečistenie krvi, zlepšenie krvného obehu, obnova nervového systému, odstránenie bolesti, uvoľnenie spazmov.

36€

45 min

Celotelová klasická masáž

Celotelová klasická masáž má stimulačné účinky na jednotlivé sústavy ako aj celý organizmus. Pomáha udržiavať vyrovnaný krvný tlak, aktivuje lymfatický a imunitný systém, stimuluje telo k detoxikácii a stuhnutým prepracovaným svalom poskytuje úľavu.

48€ / 66€

60 / 90 min

Klasická masáž

Klasická masáž je sústava masážnych hmatov, ktorú vykonáva masér rukou na tele chorého s liečebným alebo preventívnym cieľom.

48€

60 min

Liečebná masáž/ mäkké techniky

Špeciálna liečebná masáž na uvoľnenie svalstva a odstránenie napätia v tkanivách. Je veľmi účinná, hlavne s posunom fascií na chrbte, pri stuhnutí svalstva. Technika je zameraná na uvoľňovanie krčnej chrbtice a zablokovaného chrbta v medzilopatkovej a bedrovej oblasti.

30€

30 min

Masáž konkrétnej časti tela (nohy, chrbát)

Spojenie klasickej masáže chrbta s masírovaním reflexných zón na chodidlách je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta, urýchliť hojenie rán po úraze alebo operatívnom zásahu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek, po masáži má človek pocit ľahkých nôh, telo sa stáva odolnejšie, vyrovnanejšie.

42€

60 min

Masáž konkrétnej časti tela (nohy, chrbát, ruky, chodidlá, brucho, tvár)

Spojenie klasickej masáže s reflexnou, zamerané na konkretnú časť tela.

30€

30min

Medová masáž

Medová masážna terapia je relaxačná, jemná forma masáže, pri ktorej sa používa med alebo výrobky na báze medu na premastenie pokožky a podporu krvného obehu. Zvyčajne sa používa na zníženie stresu a zvýšenie uvoľnenia.

30€ / 48€

30 / 60 min

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž je kombináciou viacerých typov masáží. V porovnaní s klasickou masážou je jemnejšia. Ide o dotyky, trenie, systematické hladenie a tlaky, ktoré sú aplikované plynule po celom tele. Preto je veľmi účinná nielen pri uvoľnení svalov, ale aj mysle.

48€

60 min

Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. U športovcov je veľmi žiadaná na zvýšenie fyzickej kondície alebo na uvoľnenie po fyzickej záťaži.

48€ / 66€

60 / 90 min

Maderoterapia / brucho, pás, stehna, lýtka, boky, zadok – NOVINKA

Je to masážna technika, ktorá je určená na odstránenie celulitídy, relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému, detoxikáciu organizmu, spaľovanie tukov, zmierňuje opuchy, tvarovanie postavy. Pri tejto masáži sa používajú drevené valčeky, predstavujú 100% prírodnú terapiu.

43€

60 min

Klasické aj špeciálne masáže v centre Košíc

Potrebuje vaše telo oddych a úľavu od bolesti? Potrebuje vaša myseľ úľavu od stresu? Príďte do nášho Rapsodia centra v Košiciach, kde naši vyškolení maséri dožičia vášmu telu aj mysli presne to, čo potrebujete.