Rapsodia Centrum

Rapsodia Centrum

Home Main

Špeciálne cvičenia a masáže v Košiciach

Doprajte svojmu telu regeneráciu v našom Rapsodia centre v Košiciach

ajurvedská tradičná masáž

Ajurvédska tradičná masáž

Vyskúšajte na vlastnej koži aké je to svoje telo nielen osviežiť, ale postupne dostať do harmónie. Upokojujúce, voňavé, uvoľňujúce. Košičania, navštívte nás a využite UVÁDZACIE CENY, pokiaľ máme voľné termíny.

cvičenie chrbtice - jevminova doska

Evminova metóda

Všetci túžime po pocite úľavy a oddychu. Metódou cvičenia na naklonenej doske tzv. EVMINOVOU metódou využívate vašu vlastnú váhu a gravitáciu. Naše CERTIFIKOVANÉ CVIČENIE je tu pre vás všetkých, ktorí už máte DOSŤ BOLESTI!

kineziológia

Kineziológia

Všetci sme unikátni nielen povahou, ale aj fyzicky. KINEZIOLÓGIA vás dokáže naučiť počúvať vlastné telo, prísť na jeho potreby a problémy a tie postupne odstraňovať. Čo na to hovoríte?

Trápi vás bolesť chrbta?

Bolesť chrbta je nepríjemný pocit, ktorý môže byť spôsobený rôznymi faktormi. Môže sa objaviť v dôsledku zranenia alebo poškodenia chrbtice alebo svalov, ako sú napríklad medzistavcové prietrže, zranenia z nadmerného zaťaženia alebo poranenia spôsobené úrazom. Bolesť chrbta môže byť tiež spôsobená sedavým životným štýlom, nesprávnym držaním tela, zranením svalov alebo väzov v dôsledku športových aktivít alebo stresom. Bolesť chrbta môže byť tiež príznakom vážnejšieho zdravotného stavu, ako je napríklad infekcia alebo rakovina. Cvičenie a úprava životného štýlu môžu pomôcť zmierniť bolesť chrbta a zabrániť jej opakovaniu.

U nás dostanete viac ako len klasickú masáž

Každý zákazník je pre nás dôležitý

V našom centre sme pomohli už mnohým klientom. V dnešnej dobe má čoraz viac ľudí problém s pohybovým aparátom. U nás v Rapsodii sa snažíme, aby sme vám pomohli. Zatiaľ čo masáže vás príjemne uvoľnia, špeciálne cvičenia pomôžu odstrániť príčinu bolesti. Spoľahnúť sa môžete na našich skúsených odborníkov.

“Keďže už viac ako 20 rokov pracujem za počítačom, poznačilo to moju chrbticu. Po návštevách Rapsodia centra a ich masážam a špeciálnym cvičeniam sa cítim omnoho lepšie."
~ Petra Jelínková

Máte na nás otázky? Kontaktujte nás

0940 945 335

Zavolať nám môžete od pondelka do soboty kedykoľvek medzi 8:00 až 20:00.

info@rapsodiacentrum.sk

Na vaše e-maily sa budeme snažiť odpovedať čo najskôr.

Rapsodia Centrum

Hviezdoslavova 2 Košice